.

.

2 pereche de 10G SFP+ Transceiver Budi, 10Gbase-BIDI 1270NM/1330NM SMF, până la 10-20 km, compatibil cu Cisco SFP-10G-BXD-I/SFP-10G-BXU-I, UBIQITI UNIFI, Mikrotik, Netgear, D, D -Link și multe altele

2 pereche de 10G SFP+ Transceiver Budi, 10Gbase-BIDI 1270NM/1330NM SMF, până la 10-20 km, compatibil cu Cisco SFP-10G-BXD-I/SFP-10G-BXU-I,

RON 157.33

Accesibilitate
În stoc

Rata datelor : 10g. Lungime de undă : UP : TX1270 NM/RX1330 NM; Down : TX1330 NM/RX1270 NM. Atingeți : până la 10-20 km; Tip de fibră : fibră unică LC cu un singur mod. Compatibilitate largă-pentru Cisco, Ubiquiti, Netgear, D-Link, TP-Link, Linksys, Broadcom, Edge-Core, EMC, F5, Meraki, Mikrotik, Norkia, QTC, Supermicro și alte comutatoare deschise. Suntem un producător profesionist și acceptăm comenzi personalizate. Dacă este necesar, vă rugăm să ne contactați pentru SKU personalizat pentru a răspunde nevoilor dvs. Produsele vor fi expediate din China. Rata datelor : 10g. Lungime de undă : UP : TX1270 NM/RX1330 NM; Down : TX1330 NM/RX1270 NM. Atingeți : până la 10-20 km; Tip de fibră : fibră unică LC cu un singur mod. Compatibilitate largă-pentru Cisco, Ubiquiti, Netgear, D-Link, TP-Link, Linksys, Broadcom, Edge-Core, EMC, F5, Meraki, Mikrotik, Norkia, QTC, Supermicro și alte comutatoare deschise. Suntem un producător profesionist și acceptăm comenzi personalizate. Dacă este necesar, vă rugăm să ne contactați pentru SKU personalizat pentru a răspunde nevoilor dvs. Produsele vor fi expediate din China. 10 Gtek Bidi 10 G SFP+ Transceiver utilizat în comunicații optice atât pentru aplicații de comunicații bidirecționale de telecomunicații, cât și pentru date. Cisco P/N compatibil : SFP-10 G-BXD-I/SFP-10 G-BXU-I 10 G-SFP Bidirecțional pentru 10 km lungime de undă : UP : TX1270 NM/RX1330 NM; DOWN : TX1330 NM/RX1270 NM Rata de date : 10 Gbps Reach : 10 ~ 20km Factor de formă : SFP+ Tip de fibre : SMF TX Power (DBM) : -5 ~ -0 DBM RX Sens. (DBM) :

Parametrii produsului

Bunurile similare